Navee Tech
Maksimalna snaga
Dvostruki motor
Maksimalni nagib
2.4sOd 6 do 25 km/h
Gume bez zračne komore
Brzo punjenje
s punjačem od 10A**
Domet*
*Testirano tijekom vožnje s potpuno napunjenom baterijom, opterećenjem od 75 kg, na 25°C, brzinom od 15 km/h po asfaltu.
**Brzi punjač od 10A je dodatna oprema i mora se kupiti odvojeno.
***Svi prikazani podaci temelje se na testovima NAVEE Lab-a. Stvarna izvedba može varirati.
Maks. snaga motora
Raketa od 6-25 km/h za
2.4sekundiMaks. nagib
45%(6 km/h) za pomoć pri hodanju
D način(20 km/h) za krstarenje
S način(Prilagodljivo 25–50 km/h putem aplikacije)
Boost načinza maksimalno ubrzanje
*Ograničenja brzine i dostupnost načina mogu varirati ovisno o državi ili regiji zbog lokalnih propisa. Uvijek se pridržavajte lokalnih zakona o električnim romobilima i vozite unutar dopuštene maksimalne brzine.
Boost način
Guta prepreke
Progutajte 10 cm duboke
rupe i odmah se oporavite.
Velike 12-inčne terenske gume pružaju snažnu vuču i kontrolu, pouzdano osvajajući šljunčane i neravne staze.
Prednje i stražnje disk kočnice
Zaustavi se u trenu, čak i po kiši ili blatu. Linearna povratna sprega osigurava dosljednu kontrolu pri bilo kojoj brzini.
EABS pametno kočenje
Skrati put kočenja za 6,3 m* pri 25 km/h
Baterija velikog kapaciteta od 899 Wh omogućuje do 90 km dometa, dok sustav zaštite BMS osigurava sigurniju vožnju i dulji vijek trajanja baterije.
ugrađena baterija
za sigurnost baterije
Baterija velikog kapaciteta i pametni motor sa sustavom za oporavak energije pružaju veću učinkovitost i veći domet.
pri 15 km/h
pri 20 km/h
pri 25 km/h
Maksimalni domet serije XT5 mjeri se pri potpunom napunjenju na 25°C, konstantnom brzinom od 15 km/h na ravnom tlu s vozačem od 75 kg. Stvarni domet može varirati ovisno o opterećenju, terenu, temperaturi, tlaku u gumama i navikama vožnje.
XT5 oporavlja energiju kada kočite ili otpustite gas, maksimizirajući učinkovitost vožnje i produljujući domet. Jačinu regeneracije možete prilagoditi putem mobilne aplikacije.
Domet pri
15km/hDomet pri
20km/hDomet pri
25km/hS naprednom flash-punjenje tehnologijom, XT5 smanjuje vrijeme punjenja za preko 50%, tako da provodite manje vremena priključeni na struju, a više na cesti.
*Brzo punjenje zahtijeva 10A adapter (prodaje se odvojeno). Uključeni punjač podržava samo standardno punjenje.
4A punjač
10A punjač
Oštri, kutni obrisi inspirirani robusnim terenskim biciklima daju XT5-u hrvatskiabar, mehanički izgled.
Maks. Opterećenje
Testovi Kvalitete
Test na Cesti
automatsko prednje svjetlo s DRL-om za sigurnost danju i noću
Domet Vida
Osvijetljena Podloga Akcent Svjetlo
Ugrađeni Pokazivači Smjera Naprijed i Nazad
Mecha-Style NAVEE Logo Lampe
Stražnje Svjetlo Visokog Intenziteta
| Naziv Proizvoda | NAVEE Električni Skuter |
| Model Proizvoda | XT5 Ultra |
| Napon Baterije | 46.8V |
| Nazivni Kapacitet Baterije | 899Wh |
| Vrijeme Punjenja (Standardno) | 5-6h |
| Vrijeme Punjenja (Flash Punjenje, 10A) |
2-3h |
| Maks. Brzina | 50km/h |
| Maks. Domet | 90 km(15km/h) |
| Domet pri 25km/h | 65 km |
| Nazivna Snaga | 500W |
| MAX. Snaga | 2200W X 2 |
| Maks. nagib | 45% |
| Način Pogona | Pogon na prednji i stražnji kotač |
| Sustav apsorpcije udara | Ovjesni sustav Damping Arm™ |
| Kočenje | Prednji disk + stražnji disk + EABS |
| Gume | 12-inčne terenske bezcijevne gume |
| Prednje svjetlo | 9W automatsko detektiranje |
| Stražnje svjetlo | 2W stop svjetlo |
| Pokazivač smjera | 1.6W pokazivač smjera |
| Zaslon | 5" LED zaslon |
| Maks. nosivost | 150kg (331lbs) |
| IP stupanj zaštite | IPX6 |
| Veličina razvijena (D × Š × V) | 1360 × 627 × 1400 mm |
| Veličina složena (D × Š × V) | 1360 × 627 × 655 mm |
| Neto težina | 38.6kg (85lbs) |
| Sklopivi mehanizam | 1 podizač |
| Bluetooth | Da |
| FIND MY (iOS) | Da |
|
NavFlylock
|
Da |
| TCS | Da |
| Ambijentalna rasvjeta | Da |
| Brzo punjenje | Da |
| NAVEE APP | Da |
*Teorijski domet: Testirano pri vožnji s potpuno napunjenom baterijom, opterećenje od 75 kg, 25°C (77°F), prosječnom brzinom od 15 km/h na asfaltu.
*Domet pri brzini od 20 km/h: Testirano pri vožnji s potpuno napunjenom baterijom, opterećenje od 75 kg, 25°C (77°F), prosječnom brzinom od 20 km/h na asfaltu.
*Domet pri brzini od 25 km/h: Testirano pri vožnji s potpuno napunjenom baterijom, opterećenje od 75 kg, 25°C (77°F), prosječnom brzinom od 25 km/h na asfaltu.
*Molimo pridržavajte se lokalnih prometnih propisa za maksimalne brzine.
*Proizvod je predmet stvarnog artikla; slike su samo u ilustrativne svrhe.
*Funkcija Apple Find My dostupna je samo za iOS uređaje.
*TCS funkcionalnost mora se aktivirati putem NAVEE APP.
*Dodatna vanjska baterija prodaje se odvojeno i trenutno je u razvoju. Konačne specifikacije, dizajn i dostupnost mogu varirati ovisno o regiji zbog lokalnih propisa, politike distribucije ili logistike. Za detalje provjerite kod ovlaštenih prodavača.