NAVEE V25i Pro II specifikacije
| Dimenzije: | 1142*567*1209mm (Rašireno) 1206*166*560mm (Sklopljeno) |
Nazivna/Maks. snaga: | 300W/600W 250W/600W (Švedska) |
| Maks. domet: | 25km | TCS: | DA |
| Maks. nagib: | 15% | Maks. brzina: | 20km/h (Njemačka, Italija, Švicarska, Poljska, Švedska) 25km/h (EU verzija, UK, Australija) 30km/h (US verzija) |
| Ovjes: | Prednja vilica | Način pogona: | Stražnji pogon |
| DoubleFlip: | Podizač i upravljačka šipka | Pokazivači smjera: | DA |
| Baterija: | 36V 5.1AH | Maks. domet: | Oko 25 km (pri brzini 15 km/h) |
| Vrijeme punjenja: | 4,5 h | Kočenje: | Prednji bubanj + stražnji E-ABS kočnica |
| Gume: | 10” Pneumatske gume | Vodootpornost: | IPX5 |
| Apple Find My: | DA | Bluetooth: | DA |
| Maks. nosivost: | 100 kg | Težina: | 17,7 kg |
| Dimenzije: | 1142*567*1209mm (Rašireno) 1206*166*560mm (Sklopljeno) |
| Nazivna/Maks. snaga: | 300W/600W 250W/600W (Švedska) |
| Maks. domet: | 25km |
| TCS: | DA |
| Maks. nagib: | 15% |
| Maks. brzina: | 20km/h (Njemačka, Italija, Švicarska, Poljska, Švedska) 25km/h (EU verzija, UK, Australija) 30km/h (US verzija) |
| Ovjes: | Prednja vilica |
| Način pogona: | Stražnji pogon |
| DoubleFlip: | Podizač i upravljačka šipka |
| Pokazivači smjera: | DA |
| Baterija: | 36V 5.1AH |
| Maks. domet: | Oko 25 km (pri brzini 15 km/h) |
| Vrijeme punjenja: | 4,5 h |
| Kočenje: | Prednji bubanj + stražnji E-ABS kočnica |
| Gume: | 10” Pneumatske gume |
| Vodootpornost: | IPX5 |
| Apple Find My: | DA |
| Bluetooth: | DA |
| Maks. nosivost: | 100 kg |
| Težina: | 17,7 kg |