NAVEE ST5 Max specifikacije
| Dimenzije: | 1195×600×1270mm (Rašireno) 1193×598×571 mm (složeno) |
Maks. snaga: | 1650W |
| Nazivna snaga: | 700 W 500 W (Njemačka, Italija) 250 W (Švedska) |
Maks. brzina: | 20 km/h (Njemačka, Italija, Švedska) 25 km/h (Austrija) 40 km/h (Rusija) |
| Maks. nagib: | 28% | Maks. domet: | Oko 90 km (pri brzini od 15 km/h) |
| Baterija: | 46,8 V 596,7 Wh | Vrijeme punjenja: | 6 h (standardno) 2 h (brzo punjenje) |
| Gume: | 10" bezcijevne gume koje se samozapečaćuju | Kočenje: | Prednji i stražnji disk i EABS |
| Ovjes: | Prednja i stražnja prigušna ruka | Zaslon: | 3,5" TFT zaslon |
| Maks. nosivost: | 150 kg | Težina: | Oko 25,4 kg |
| TCS: | Da | Vodootpornost: | IPX6 |
| FIND MY (iOS): | Da | NavFlyLock™: | Da |
| Dimenzije: | 1195×600×1270mm (Rašireno) 1193×598×571 mm (složeno) |
| Maks. snaga: | 1650W |
| Nazivna snaga: | 700 W 500 W (Njemačka, Italija) 250 W (Švedska) |
| Maks. nagib: | 28% |
| Maks. brzina: | 20 km/h (Njemačka, Italija, Švedska) 25 km/h (Austrija) 40 km/h (Rusija) |
| Baterija: | 46,8 V 596,7 Wh |
| Maks. domet: | Oko 90 km (pri brzini od 15 km/h) |
| Vrijeme punjenja: | 6 h (standardno) 2 h (brzo punjenje) |
| Kočenje: | Prednji i stražnji disk i EABS |
| Gume: | 10" bezcijevne gume koje se samozapečaćuju |
| Vodootpornost: | IPX6 |
| Ovjes: | Prednja i stražnja prigušna ruka |
| Zaslon: | 3,5" TFT zaslon |
| Maks. nosivost: | 150 kg |
| Težina: | Oko 25,4 kg |
| TCS: | Da |
| FIND MY (iOS): | Da |
| NavFlyLock™: | Da |


