NAVEE N65i Specifikacije
| Dimenzije: | 1200*610*1250mm (Rašireno) 1230*205*580mm (Sklopljeno) |
Nazivna/Maks. snaga*: | 450W/1000W (EU verzija, Njemačka, Italija, Španjolska) 600W/1000W (US verzija) |
| Maks. nagib: | 24% | Maks. brzina*: | 20km/h (Njemačka, Italija, Švicarska, Poljska) 25km/h (EU verzija, Španjolska) 40km/h (US verzija) |
| Baterija: | 48V 12.5AH | Maks. domet*: | Oko 65km (pri brzini 15km/h) Oko 60km (pri brzini 20km/h) Oko 53km (pri brzini 25km/h) Oko 45km (pri brzini 32km/h) |
| Vrijeme punjenja: | 10h | Kočenje: | Prednja bubanj + stražnja disk kočnica + EABS |
| Gume: | 10.5"*80mm Gume bez zračne komore | Vodootpornost: | IPX5 |
| Svjetla: | Automatsko prednje svjetlo + stražnje svjetlo | Pokazivači smjera: | Da |
| Maks. nosivost: | 120kg | Težina: | 22.8kg |
| Dimenzije: | 1200*610*1250mm (Rašireno) 1230*205*580mm (Sklopljeno) |
| Nazivna/Maks. snaga*: | 450W/1000W (EU verzija, Njemačka, Italija, Španjolska) 600W/1000W (US verzija) |
| Maks. nagib: | 24% |
| Maks. brzina*: | 20km/h (Njemačka, Italija, Švicarska, Poljska) 25km/h (EU verzija, Španjolska) 40km/h (US verzija) |
| Baterija: | 48V 12.5AH |
| Maks. domet*: | Oko 65km (pri brzini 15km/h) Oko 60km (pri brzini 20km/h) Oko 53km (pri brzini 25km/h) Oko 45km (pri brzini 32km/h) |
| Vrijeme punjenja: | 10h |
| Kočenje: | Prednja bubanj + stražnja disk kočnica + EABS |
| Gume: | 10.5"*80mm Gume bez zračne komore |
| Vodootpornost: | IPX5 |
| Svjetla: | Automatsko prednje svjetlo + stražnje svjetlo |
| Pokazivači smjera: | Da |
| Maks. nosivost: | 120kg |
| Težina: | 22.8kg |