NAVEE Birdie 3X Specifikacije
| Dimenzije: |
1267*565*955mm (Rasklopljeno)
680*565*384mm (Sklopljeno)
|
Nazivna/Maks. Snaga: |
120W*2 / 240W*2
|
| Maks. Nagib: | 25% | Brzina: |
1-9km/h 9 razina
|
| Baterija: | 21,6V 220Wh | Maks. Domet: |
>36 Rupa
|
| Vrijeme Punjenja: | 7h | Maks. Opterećenje: | 30kg |
| Gume: |
Prednji 6” Univerzalni Kotač*2
Stražnji 11” Kotač za Svi Tereni*2
Stražnji Kotač Protiv Prevrtanja*1
|
Neto Težina
(s/bez baterije): |
17,4kg / 15,4kg |
| Zaslon: |
LED Zaslon (otprilike 140*35mm),
Type-C punjenje |
IP ocjena: | IPX5 |
|
Kotač protiv prevrtanja:
|
Odvojivo
|
Pribor: |
Držač za kišobran,
Držač za čaše, Mrežasti džep za pohrvatskianu, Držač za telefon |
|
Aplikacija:
|
Da |
Automatsko praćenje: | Da |
| Daljinski upravljač: | Da | Način potpore pri kretanju: | Da |
| Dimenzije: |
1267*565*955mm (Rasklopljeno)
680*565*384mm (Sklopljeno)
|
| Nazivna/Maks. Snaga: | 120W*2 / 240W*2 Dvostruki Pogon |
| Maks. Nagib: | 25% |
| Brzina: | 1-9km/h 9 razina |
| Baterija: | 21,6V 220Wh |
| Maks. Domet: | >36 Rupa |
| Vrijeme Punjenja: | 7h |
| Maks. Opterećenje: | 30kg |
| Gume: |
Prednji 6” Univerzalni Kotač*2
Stražnji 11” Kotač za Svi Tereni*2
Stražnji Kotač Protiv Prevrtanja*1 |
| Neto Težina (s/bez baterije): | 17,4kg / 15,4kg |
| Zaslon: | LED Zaslon (otprilike 140*35mm), Type-C punjenje |
| IP ocjena: | Odvojivo |
| Kotač protiv prevrtanja: | 120 kg |
| Pribor: | Držač za kišobran, Držač za čaše, Mrežasti džep za pohrvatskianu, Držač za telefon |
| Aplikacija: | Da |
| Automatsko praćenje: | Da |
| Daljinski upravljač: | Da |
| Način potpore pri kretanju: | Da |
