Specifikacije NAVEE ST5 Pro
| Dimenzije: | 1195×600×1270 mm (Rašireno) 1193×598×571 mm (Složeno) |
Maks. snaga: | 1350W |
| Nazivna snaga: | 600W 500W (Njemačka, Italija) 250W (Švedska) |
Maks. brzina: | 20 km/h (Njemačka, Italija, Švedska) 25 km/h (Austrija) 40 km/h (Rusija) |
| Maks. nagib: | 26% | Maks. domet: | Oko 75 km (pri brzini od 15 km/h) |
| Baterija: | 46,8 V 477,36 Wh | Vrijeme punjenja: | 7 h (Standardno) 1,5 h (Brzo punjenje) |
| Gume: | 10" gume bez zračne komore | Kočenje: | Prednji i stražnji disk i EABS |
| Ovjes: | Prednja i stražnja prigušna ruka | Zaslon: | 3,5" TFT zaslon |
| Maks. nosivost: | 150 kg | Težina: | Oko 24,8 kg |
| TCS: | Da | Vodootpornost: | IPX6 |
| FIND MY (iOS): | Da | NavFlyLock™: | Da |
| Dimenzije: | 1195×600×1270 mm (Rašireno) 1193×598×571 mm (Složeno) |
| Maks. snaga: | 1350W |
| Nazivna snaga: | 600W 500W (Njemačka, Italija) 250W (Švedska) |
| Maks. nagib: | 26% |
| Maks. brzina: | 20 km/h (Njemačka, Italija, Švedska) 25 km/h (Austrija) 40 km/h (Rusija) |
| Baterija: | 46,8 V 477,36 Wh |
| Maks. domet: | Oko 75 km (pri brzini od 15 km/h) |
| Vrijeme punjenja: | 7 h (Standardno) 1,5 h (Brzo punjenje) |
| Kočenje: | Prednji i stražnji disk i EABS |
| Gume: | 10" gume bez zračne komore |
| Vodootpornost: | IPX6 |
| Ovjes: | Prednja i stražnja prigušna ruka |
| Zaslon: | 3,5" TFT zaslon |
| Maks. nosivost: | 150 kg |
| Težina: | Oko 24,8 kg |
| TCS: | Da |
| FIND MY (iOS): | Da |
| NavFlyLock™: | Da |


