NAVEE G5 Max specifikacije
| Dimenzije: | 1140*573*1230 mm (razvijeno) 1138*570*544 mm (presavijeno) |
Nazivna/maks. snaga*: | 500W/1000W |
| Maks. uspon: | 24% | Maks. brzina*: | 32km/h (SAD) 25km/h (EU) |
| Baterija: | 46,8V 477,36Wh | Maks. domet*: | Otprilike 70km (pri brzini od 15km/h) |
| Vrijeme punjenja: | 8h | Kočenje: | Front Drum Brake + Rear EABS |
| Gume: | 10" gume bez zračne komore | Vodootpornost: | IPX5 |
| Prednje svjetlo: | 4W visoka svjetlina | Pokazivači smjera: | Da |
| Stražnje svjetlo: | Da | Zaslon: | 4" viseći zaslon |
| Maks. nosivost: | 120kg | Težina: | Approx. 22.6kg |
| Ovjes: | Dvostruki sustav ovjesa (prednja opružna vilica + stražnji Damping Arm™ patentirani sustav ovjesa) | Sklopivi: | 1 podizač |
| TCS: | Da | Ambijentalno svjetlo: | Ne |
| FIND MY (IOS): | Da | Otključavanje blizinom: | Da |
| Dimenzije: | 1140*573*1230 mm (razvijeno) 1138*570*544 mm (presavijeno) |
| Nazivna/maks. snaga*: | 500W/1000W |
| Maks. uspon: | 24% |
| Maks. brzina*: | 32km/h (SAD) 25km/h (EU) |
| Baterija: | 46,8V 477,36Wh |
| Maks. domet*: | Otprilike 70km (pri brzini od 15km/h) |
| Vrijeme punjenja: | 8h |
| Kočenje: | Front Drum Brake + Rear EABS |
| Gume: | 10" gume bez zračne komore |
| Vodootpornost: | IPX5 |
| Prednje svjetlo: | 4W visoka svjetlina |
| Pokazivači smjera: | Da |
| Stražnje svjetlo: | Da |
| Zaslon: | 4" viseći zaslon |
| Maks. nosivost: | 120kg |
| Težina: | Approx. 22.6kg |
| Ovjes: | Dvostruki sustav ovjesa (prednja opružna vilica + stražnji Damping Arm™ patentirani sustav ovjesa) |
| Sklopivi: | 1 podizač |
| TCS: | Da |
| Ambijentalno svjetlo: | Ne |
| FIND MY (IOS): | Da |
| Otključavanje blizinom: | Da |

