NAVEE Birdie 3 Specifikacije
| Dimenzije: |
1267*565*955 mm (Rasklopljeno)
680*565*384 mm (Sklopljeno)
|
Nazivna/Maks. snaga: |
120W*2 / 240W*2
|
| Maks. nagib: | 25% | Brzina: |
1-9 km/h 9 razina
|
| Baterija: | 21,6 V 220 Wh | Maks. domet: |
>36 rupa
|
| Vrijeme punjenja: | 7 h | Maks. opterećenje: | 30 kg |
| Gume: |
Prednji 6” univerzalni kotač*2
Stražnji 11” kotač za sve terene*2
Stražnji kotač protiv prevrtanja*1
|
Neto težina (s/bez baterije): |
17,2 kg / 15,2 kg |
| Zaslon: |
LED zaslon (oko 140*35 mm),
Type-C punjenje |
IP zaštita: | IPX5 |
|
Kotač protiv prevrtanja:
|
Odvojiv
|
Pribor: |
Držač za kišobran,
Držač za čašu, Mrežni džep za pohrvatskianu, Držač za telefon |
|
Aplikacija:
|
Da |
Automatsko praćenje: | Ne |
| Daljinski upravljač: | Da | Način potpore pri kretanju: | Da |
| Dimenzije: |
1267*565*955 mm (Rasklopljeno)
680*565*384 mm (Sklopljeno)
|
| Nazivna/Maks. snaga: | 120W*2 / 240W*2 Dvostruki pogon |
| Maks. nagib: | 25% |
| Brzina: | 1-9 km/h 9 razina |
| Baterija: | 21,6 V 220 Wh |
| Maks. domet: | >36 rupa |
| Vrijeme punjenja: | 7 h |
| Maks. opterećenje: | 30 kg |
| Gume: |
Prednji 6” univerzalni kotač*2
Stražnji 11” kotač za sve terene*2
Stražnji kotač protiv prevrtanja*1 |
| Neto težina (s/bez baterije): | 17,2 kg / 15,2 kg |
| Zaslon: | LED zaslon (oko 140*35 mm), Type-C punjenje |
| IP zaštita: | Odvojiv |
| Kotač protiv prevrtanja: | 120 kg |
| Pribor: | Držač za kišobran, Držač za čašu, Mrežni džep za pohrvatskianu, Držač za telefon |
| Aplikacija: | Da |
| Automatsko praćenje: | Ne |
| Daljinski upravljač: | Da |
| Način potpore pri kretanju: | Da |