NAVEE V40i Pro II specifikacije
| Dimenzije: | 1142*567*1209mm (Rašireno) 1206*166*560mm (Složeno) |
Nazivna/maks. snaga: | 350W/700W 250W/700W (Švedska) |
| Maks. domet: | 40km | TCS: | DA |
| Maks. nagib: | 18% | Maks. brzina: | 20km/h (Njemačka, Italija, Švicarska, Poljska, Švedska) 25km/h (EU verzija, UK, Australija) 30km/h (US verzija) |
| Ovjes: | Prednja vilica | Način pogona: | Stražnji pogon |
| DoubleFlip: | Podizač i upravljačka šipka | Pokazivači smjera: | DA |
| Baterija: | 36V 7.65AH | Maks. domet: | Oko 40 km (pri brzini od 15 km/h) |
| Vrijeme punjenja: | 6h | Kočenje: | Prednja bubanj kočnica + stražnja E-ABS kočnica |
| Gume: | 10” pneumatske gume | Vodootpornost: | IPX5 |
| Apple Find My: | DA | Bluetooth: | DA |
| Maks. nosivost: | 120kg | Težina: | 17.7kg |
| Dimenzije: | 1142*567*1209mm (Rašireno) 1206*166*560mm (Složeno) |
| Nazivna/maks. snaga: | 350W/700W 250W/700W (Švedska) |
| TCS: | DA |
| Maks. nagib: | 18% |
| Maks. brzina: | 20km/h (Njemačka, Italija, Švicarska, Poljska, Švedska) 25km/h (EU verzija, UK, Australija) 30km/h (US verzija) |
| Ovjes: | Prednja vilica |
| Način pogona: | Stražnji pogon |
| DoubleFlip: | Podizač i upravljačka šipka |
| Pokazivači smjera: | DA |
| Baterija: | 36V 7.65AH |
| Maks. domet: | Oko 40 km (pri brzini od 15 km/h) |
| Vrijeme punjenja: | 6h |
| Kočenje: | Prednja bubanj kočnica + stražnja E-ABS kočnica |
| Gume: | 10” pneumatske gume |
| Vodootpornost: | IPX5 |
| Apple Find My: | DA |
| Bluetooth: | DA |
| Maks. nosivost: | 120kg |
| Težina: | 17.7kg |